نمایه شدن مجله Journal of Medical Ethics and History of Medicine در نمایه نامه ESCI بانک اطلاعاتی ISI Web of Science

با پیگیری صورت گرفته توسط کتابخانه مرکزی دانشگاه با ناشر Clarivate Analytics، مجله Journal of Medical Ethics and History of Medicine وابسته به مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تهران در نمایه نامه Emerging Sources Citation Index بانک اطلاعاتی ISI Web of Science نمایه گردیده است.
نمایه Emerging Sources Citation Index(ESCI) نمایه نوين پایگاه ISI Web of Science است که در سال 2015 معرفی شده و در حال حاضر بیش از 7500 مجله در آن نمایه می شوند. مجلات نمایه شده در ESCI، پس از طی دوره ارزيابی برحسب موضوع به یکی از سه نمایه‌نامه ی اصلی بانک مذکور يعنی نمايه استنادی علوم (SCIE)، نمایه استنادی علوم اجتماعی (SSCI) و یا نمایه استنادی هنر و علوم انسانی (AHCI) منتقل می‌شوند. همچنین امکان شناسایی، دسترسی و استناد به مجلات نمایه شده در این نمایه نامه افزایش یافته و همین امر موجب ارتقاء مجله خواهد شد. 
لازم به ذکر است طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مقالات نمایه شده در این نمایه نامه، از امتیازی معادل مجلات نمایه شده در سایر نمایه نامه های Web of Science برخوردارند.
ضمن تبریک این دستاورد، جهت دسترسی به مجله Journal of Medical Ethics and History of Medicine می توانید به آدرس مستقیم این مجله مراجعه کرده و یا در صفحه مجلات دانشگاه علوم پزشکی تهران، این مجله را انتخاب و مشاهده نمائيد.

کلمات کلیدی

آمار بازدید

  • بازدید این صفحه : 30
  • بازدید امروز : 479
  • کل بازدید : 1007378
  • بازدیدکنندگان آنلاین : 9
  • زمان بازدید : 614